OTP Bank, MasterCard і «Міжнародні Авіалінії України» оголошують про запуск нової кобрендингової картки «OTP Bank – МАУ – MasterCard»

 

OTP Bank, MasterCard і компанія «Міжнародні Авіалінії України» оголошують про запуск нової кобрендингової картки «OTP Bank – МАУ – MasterCard». Відтепер набагато легше накопичувати бонусні милі для отримання квитків у винагороду: щоразу використовуючи картку для здійснення щоденних покупок, держатель картки отримує бонусні милі: за кожні 12,5 гривень, витрачених за допомогою картки MasterCard Gold, або 16 гривень, витрачених за допомогою картки MasterCard Standard, йому нараховується 1 бонусна миля.

Крім того, кожен клієнт, який оформив до 30 вересня 2010 року кобрендингову картку Standard «OTP Bank – МАУ – MasterCard», гарантовано отримує 400 бонусних миль, а при оформленні преміальної картки Gold – 1000 бонусних миль.

Бонусні милі дозволяють держателям карток «OTP Bank – МАУ – MasterCard»
отримати у винагороду квитки на рейси авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» та авіакомпаній-партнерів, знижки на квитки та інші привілеї учасників програми «Панорама Клуб».

Опубліковано: 2 Липня 2010
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.

Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×