Визначено першого переможця загальнонаціональної акції «Грошові перекази з OTP Bank»

 

Визначено першого переможця загальнонаціональної акції для приватних клієнтів «Грошові перекази з OTP Bank». Так, за результатами розіграшу, що відбувся 10 червня цього року, володаркою грошового призу у розмірі 1 тисячі гривень стала Тетяна Іванівна Свірідовська.

Нагадаємо, що за умовами акції, кожний клієнт, який у період з 01 травня по 31 грудня 2010 року відправить або отримає хоча б один грошовий переказ у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» за допомогою  однієї з систем грошових переказів, з якими співпрацює банк, матиме можливість виграти щомісячний грошовий приз у розмірі 1 тисячі гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок у національній валюті. Участь у розіграші грошового призу бере кожний переказ. Відповідно, чим більше переказів здійснить клієнт, тим більше у нього шансів отримати грошовий приз. Кількість виграшів одного учасника акції необмежена.

Клієнти, які протягом дії акції здійснять принаймні три перекази, матимуть можливість виграти головний грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень, розіграш якого відбудеться 13 січня 2011 року.

Визначення переможця проходить щомісяця шляхом випадкового вибору одного переказу з електронної бази даних цифрових кодів переказів, здійснених учасниками у період проведення акції.   

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2010 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 200 точок продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 23 Червня 2010