OTP Bank відновив кредитування на купівлю автомобілів

 

OTP Bank відновив кредитування на купівлю автомобілів для фізичних осіб. Валютою кредиту виступає гривня, його максимальний розмір становить 240 тис. грн., а початковий внесок - не менше 40% від вартості авто. Кредити надаються терміном до 5 років. При цьому передбачається кредитування виключно нових автівок іноземного виробництва (за винятком авто, виготовлених у Китаї, Ірані, Індії, країнах СНД, а також машин марки Daewoo).

Крім того, OTP Bank розробив новий порядок акредитації автосалонів і співпраці з ними. Наразі у банку акредитовано вже понад 55 автосалонів по всій Україні.

Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, ринок автокредитів сьогодні динамічно розвивається і фактично є єдиним «драйвером» роздрібного кредитування. «Детальне дослідження існуючих пропозицій на ринку автокредитування, використання великого власного досвіду, уроки, що ми винесли з кризи, дозволили банку розробити і запропонувати оновлений кредит на придбання нових автомобілів. Він передбачає консервативні ризик-параметри, проте лояльну для клієнта ціну без додаткових витрат і прихованих комісій», - підкреслює Дмитро Білецький.   

Опубліковано: 10 Червня 2010