До системи OTPdirekt підключилися вже понад 30 тисяч користувачів

 

Загальна кількість користувачів системи дистанційного керування рахунками приватних клієнтів OTPdirekt уже перевищує 30 тисяч осіб. За допомогою функціоналу інтернет- та телефонного банкінгу з початку поточного року користувачами було проведено близько 200 тисяч трансакцій на загальну суму понад 2,5 млрд. грн.

Найбільш затребуваними серед користувачів системи є такі сервіси, як перекази в національній та іноземній валютах, оплата товарів і послуг, поповнення та зняття коштів з ощадних рахунків, формування виписок і контроль стану власних рахунків. Активно використовуються також і нещодавно впроваджені послуги: переказ коштів з платіжної картки та проведення трансакцій у розділі «Portmone.com» (поповнення рахунку мобільного телефону, сплата рахунків за комунальні послуги, Інтернет, послуги телефонного зв’язку, тощо).

Детальна інформація про всі доступні сервіси та опції системи міститься в спеціальному «Посібнику користувача». Водночас надійний захист послуги та персональний генератор паролів унеможливлюють несанкціоноване використання даної системи.

Підключитися до послуги OTPdirekt можна, зателефонувавши до Довідкового центру або заповнивши заяву на корпоративному веб-сайті OTP Bank.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2010 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 8-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 200 точок продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 19 Травня 2010