OTP Bank увійшов у п'ятірку лідерів рейтингу банків, картками яких платив Уанет в I-му кварталі 2010 р.

 

OTP Bank посів четверте місце в ТОП-10 українських банків, власники карток яких оплачували покупки та послуги у вітчизняному сегменті інтернету в I-му кварталі поточного року. Організаторами рейтингу виступили редакція електронного видання MoneyNews і Міжбанківська система електронної доставки та оплати рахунків Portmone.com. У рамках дослідження були проаналізовані дані по трансакціях за I-й квартал 2010 року понад сімдесяти українських банків.

За словами директора Portmone.com Ігоря Горіна, дана вибірка є досить репрезентативною. «Про це свідчать дані, представлені НБУ: так, за підсумками 1-го кварталу 2010 р. в Україні було проведено 24 млн. безготівкових операцій з платіжними картками, емітованими українськими банками. За вказаний період у системі Portmone.com було здійснено понад 2,1 млн. успішних трансакцій, що становить 9% від усіх безготівкових операцій за платіжними картками», - зазначає він.
  
Нагадаємо, що за підсумками IV-го кварталу минулого року OTP Bank посів п'яте місце в даному рейтингу.

Через корпоративний сайт OTP Bank власники платіжних карток, емітованих банком, мають можливість поповнювати рахунки мобільних операторів і купувати ваучери операторів мобільного зв'язку, Інтернет-провайдерів та IP-телефонії. З початку поточного року було проведено близько 43 тисяч таких трансакцій на загальну суму 1,5 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2010 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 9-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 14 Травня 2010