OTP Bank пропонує клієнтам новий продукт – дебетну платіжну картку Visa Gold

 

OTP Bank пропонує клієнтам новий продукт – елітну платіжну картку Visa Gold Debit. Держателі цих карток мають можливість відкривати карткові рахунки у гривні або доларах США, отримувати готівку в касах банку, пунктах видачі готівки або в банкоматах як в Україні, так і у будь-якій країні світу, а також у банкоматах OTP Group за єдиним тарифом 0,8%, сплачувати за товари та послуги в більш ніж 13 мільйонах закладів торгівлі та послуг у всьому світі, отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються банком на залишок грошових коштів на картковому рахунку.

Крім того, держателі Visa Gold Debit можуть бронювати та купувати авіаквитки, бронювати номер у готелі або автомобіль, здійснювати розрахунки в мережі Інтернет, поповнювати рахунки мобільних операторів і купувати ваучери операторів мобільного зв’язку,  Інтернет-провайдерів і IP-телефонії через сайт банку. Держателі карток також мають можливість скористатися системою знижок у рамках Програми Преміальних пропозицій від міжнародної платіжної системи Visa International. Водночас їм надаються послуги термінової заміни картки та екстреної видачі готівки у разі втрати або пошкодження картки за кордоном. За власним бажанням можна оформити додаткову картку на своє ім’я або ім’я довірених осіб.

OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад 75 тисяч карток Visa.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2010 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 9-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продажів і 2 представництва.

Опубліковано: 11 Травня 2010