Інвестиційні фонди «ОТП Збалансований» і «ОТП Динамічний» стали лідерами за обсягами залучених коштів у березні 2010 року

 

За даними інформаційного ресурсу Investfunds (http://investfunds.com.ua), інвестиційні фонди «ОТП Збалансований» і «ОТП Динамічний» стали лідерами в своїх групах за обсягами залучених коштів у березні 2010 року з результатами 1,36 млн. грн . і 0,26 млн. грн. відповідно. Крім того, обидва фонди увійшли до п'ятірки лідерів за дохідністю в своїх групах у I-му кварталі поточного року.

Інтервальний ПІФ «ОТП Збалансований» пропонує інвесторам зважену інвестиційну стратегію. Кошти фонду інвестуються в різні фінансові інструменти, що забезпечує прийнятний баланс між прибутковістю й інвестиційним ризиком. Закритий КІФ «ОТП Динамічний» пропонує інвесторам більш високу дохідність: велика частина коштів фонду інвестується в акції найстабільніших українських компаній з високим потенціалом росту. Закритий тип фонду дозволяє максимально ефективно управляти портфелем у зв'язку з відсутністю необхідності утримувати частину коштів для підтримки можливості викупу цінних паперів.

Опубліковано: 20 Квітня 2010