OTP Bank пропонує спеціальний тарифний план при купівлі інвестиційних продуктів OTP Capital

 

До 31 травня 2010 р. при купівлі цінних паперів будь-якого інвестиційного фонду під управлінням OTP Capital у відділеннях OTP Bank клієнт отримує спеціальний тарифний план.

Так, акційний тариф на послуги Зберігача цінних паперів для фізичних осіб-резидентів становить лише 99 гривень на рік і включає в себе відкриття рахунку в цінних паперах, відкриття поточного рахунку, абонентську плату за ведення рахунку в цінних паперах і зберігання цінних паперів, а також облікові операції на рахунку в цінних паперах.

Також для клієнтів, які інвестують в період акції, відсутня комісія за списання коштів з рахунку в зв'язку з придбанням цінних паперів фондів під управлінням OTP Capital.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2010 року зворотний викуп інвестиційних сертифікатів пайового інвестиційного фонду «ОТП Класичний» здійснюється без комісій (раніше комісія становила 1% від суми викупу). Разом з тим, мінімальна інвестиція в закритий недеверсіфікований інвестиційний фонд «ОТП Динамічний» становить 1 акцію (раніше мінімальна інвестиція в фонд становила 50 акцій).

Опубліковано: 16 Квітня 2010
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×