OTP Bank пропонує корпоративним клієнтам новий тарифний пакет «ОТП Бізнес Ліга» з пільговими умовами обслуговування

 

OTP Bank пропонує корпоративним клієнтам-юридичним особам з річним обсягом продаж від 30 до 50 млн. грн., які вперше відкривають у банку поточний рахунок,  новий тарифний пакет «ОТП Бізнес Ліга» з пільговими умовами обслуговування. Вартість пакету становить 100 грн., а місячний платіж за користування ним дорівнює 300 грн. У цю суму входять такі послуги, як виконання необмеженої кількості електронних вихідних платежів у національній валюті протягом розрахункового періоду, видача виписок по рахунку та надання власнику рахунка довідок з розрахунково-касового обслуговування, видача дублікату виписки зі строком давності не більше одного року, а також проведення інших операцій за допомогою системи дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк» або «Інтернет-Банкінг».

Купуючи тарифний пакет «ОТП Бізнес Ліга», клієнт може безкоштовно відкрити один чи декілька поточних рахунків і отримує корпоративну картку MC Business, термін обслуговування якої становить три роки. У разі відсутності операцій протягом розрахункового періоду плата за користування пакетом не стягується.

Крім того, у рамках тарифного пакету значно меншою є вартість таких послуг, як купівля/продаж валютних коштів, вихідні перекази в іноземній валюті, видача готівки з рахунку в національній валюті, підключення до системи дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк» або «Інтернет-Банкінг. Комісія за перерахунок готівки при зарахуванні на рахунок у національній валюті не встановлюється.

«На фоні пожвавлення економічної ситуації в Україні зараз саме час підтримати середній корпоративний бізнес, який має усі шанси успішно функціонувати і розвиватися за рахунок високої адаптивності цього сегменту до умов ринку», - зазначає начальник управління корпоративних клієнтів OTP Bank Володимир Воронов. - «OTP Bank розробив оптимальний набір банківських продуктів і послуг на спеціальних умовах, що покликані надати відчутну підтримку середньому корпоративному бізнесу, сприятимуть легкому початку обслуговування у банку, спільному зростанню  та  налагодженню подальших взаємовигідних відносин», - підкреслює пан Воронов.
 
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2010 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 9-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 26 Березня 2010