Визначено чергового володаря спеціального грошового призу від OTP Bank у рамках акції «Розпишись у своїй любові до футболу із карткою Visa!»

 

Визначено чергового володаря спеціального грошового призу від OTP Bank у розмірі 5 тисяч гривень, що розігрується серед учасників акції «Розпишись у своїй любові до футболу із карткою Visa!». Так, за результатами розіграшу, який відбувся 17 березня цього року, переможцем став Колесников Микола Володимирович з міста Києва.

Нагадаємо, що за умовами акції «Розпишись у своїй любові до футболу із карткою Visa!», яку OTP Bank проводить спільно з міжнародною платіжною системою Visa International, кожний держатель платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, отримує можливість виграти цінні призи від Visa International, додатковий грошовий приз від банку у розмірі 5 тис. грн., а також головний приз - подорож на двох на Чемпіонат світу з футболу, що відбудеться у Південній Африці в 2010 році. Для цього достатньо до 30 квітня поточного року розрахуватися за допомогою картки за товари та послуги на суму не менше 100 грн.

OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад 70 тисяч карток Visa.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2010 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 9-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 23 Березня 2010