OTP Bank розробив для представників малого та середнього бізнесу унікальну он-лайн програму «Вигідна середа»

 

OTP Bank розробив для суб'єктів малого та середнього бізнесу унікальну он-лайн програму «Вигідна середа». У рамках програми новим і діючим клієнтам банку, які зареєструвалися на корпоративному сайті, пропонується широкий спектр банківських послуг за пільговими тарифами, серед яких:

  • знижка на щомісячний платіж за обслуговування поточного рахунку;
  • спеціальні умови відкриття та обслуговування зарплатних проектів;
  • знижка на комісію за видачу коштів з поточного рахунку в гривні;
  • пільгові умови на відкриття поточного або корпоративного карткового рахунку;
  • спеціальні умови прийому платежів у гривні від третіх осіб на користь суб'єктів господарювання;
  • пільгові умови обслуговування депозитного рахунку.

Унікальність даної програми полягає в тому, що клієнти малого та середнього бізнесу мають можливість замовляти бонусні продукти послуги он-лайн. Кожну наступну середу в дію вступатиме нова пільгова послуга, про яку клієнти зможуть довідатися на корпоративному сайті банку.

«Цією програмою OTP Bank починає надання банківських послуг через Інтернет, що протягом останніх років є одним з ключових сервісів для клієнтів МСБ в Європі», - зазначає начальник управління по роботі з підприємствами малого та середнього бізнесу Юрій Воронюк.

З детальною інформацією про акційну тарифну програму «Вигідна середа» можна ознайомитися на корпоративному сайті банку у розділі «Он-лайн програма «Вигідна середа» або за телефонами Інформаційного центру OTP Bank:

  • 044 490 05 00 (9.00-18.00, крім вихідних)

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2010 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 9-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 16 Березня 2010