Визначено першого володаря спеціального грошового призу від OTP Bank у рамках акції «Розпишись у своїй любові до футболу із карткою Visa!»

 

Визначено першого володаря спеціального грошового призу від OTP Bank у розмірі 5 тисяч гривень, що розігрується серед учасників акції  «Розпишись у своїй любові до футболу із карткою Visa!». Так, за результатами розіграшу, який відбувся 10 березня цього року, переможцем став Жила Сергій Анатолійович із міста Одеси.

Нагадаємо, що за умовами акції «Розпишись у своїй любові до футболу із карткою Visa!», яку OTP Bank проводить спільно з міжнародною платіжною системою Visa International, кожний держатель платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, отримує можливість виграти цінні призи від Visa International, додатковий грошовий приз від банку у розмірі 5 тис. грн., а також головний приз - подорож на двох на Чемпіонат світу з футболу, що відбудеться у Південній Африці в 2010 році. Для цього достатньо до 30 квітня поточного року розрахуватися за допомогою картки за товари та послуги на суму не менше 100 грн.

OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад 70 тисяч карток Visa.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2010 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 9-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 12 Березня 2010