OTP Bank спільно з одним з найкращих столичних фітнес-клубів проводять святкову весняну акцію для клієнтів Private banking

 

У період з 1 березня по 1 квітня поточного року в рамках програми «Private Banking Partnership» клієнти Private banking OTP Bank отримують унікальну можливість зробити собі та своїм коханим подарунок. Завдяки новому партнеру банка - елітному фітнес-клубу «Фаворит V.I.P. Клуб» - клієнти можуть здійснити гостьовий візит до Клубу в якості VIP-гостя, що включає, зокрема, заняття із персональним тренером, а також придбати подарунковий сертифікат на проведення СПА-дня зі спеціальними бонусами і приємними сюрпризами до весняних свят.

«Наші клієнти - це активні люди, які цінують свій час і приділяють серйозну увагу питанням краси та здоров'я, що з приходом весни стають вкрай актуальними. Ми раді тому, що спільно з нашим партнером можемо запропонувати їм додаткові можливості для вдосконалення своєї фізичної форми», - зазначає начальник відділу приватного банківського обслуговування OTP Bank Олена Колосвєтова. - «У 2009 році в рамках програми «Private Banking Partnership» ми запропонували нашим клієнтам низку нестандартних для банківського сектора програм, серед яких - організація подорожей, юридичне консультування, а також спеціальні страхові програми. У цьому році ми плануємо розвивати співробітництво з нашими партнерами і радувати наших клієнтів новими цікавими послугами», - підкреслює вона.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2010 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 9-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 2 Березня 2010