OTP Bank проводить акцію для нових корпоративних клієнтів

 

У період з 1 березня по 31 травня поточного року всі нові корпоративні клієнти OTP Bank, які відкрили в банку свій перший поточний рахунок, отримують унікальну можливість здійснювати операції купівлі/продажу іноземної валюти з комісією 0% протягом наступних трьох місяців з дня підписання відповідного договору. При цьому вартість відкриття поточного рахунку та встановлення системи «Клієнт-банк» становить лише 1 гривню за кожну послугу. Купівля/продаж іноземної валюти здійснюватиметься за реальним ринковим курсом без будь-яких прихованих комісій.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2010 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 9-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 1 Березня 2010