Компанія Dell визнала спільну розробку OTP Bank і МіроМІКС Юнайтед найкращим проектом в області віртуалізації IT-інфраструктури

 

У 2009 році OTP Bank спільно з компанією «МіроМІКС Юнайтед» успішно завершили побудову катастрофостійких центрів обробки даних на базі систем зберігання та блейд серверів компанії Dell з використанням технологій віртуалізації серверів. Керівництво компанії визнало цю розробку найкращим проектом минулого року в області віртуалізації IT-інфраструктури.

Як зазначає член Правління OTP Bank Лілія Лазепко, катастрофостійкі центри обробки даних необхідні банку для підвищення рівня надійності IT-інфраструктури, банківських систем і бізнес-процесів, що сприятиме зростанню довіри клієнтів до нашого фінансового інституту. «В умовах тривалої кризи довіри до банків, крім загальноприйнятих, існує і ще один об'єктивний критерій оцінки успішності й надійності банку, а саме - наявність у нього ефективної, оптимальної, стійкої до надзвичайних ситуацій IT-інфраструктури, що гарантує виконання всіх бізнес-процесів фінансової установи», - підкреслює Лілія Лазепко.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2010 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 9-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 203 точки продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 25 Лютого 2010