Визначено останнього переможця загальнонаціональної акції OTP Bank «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року»

 

Визначено останнього переможця загальнонаціональної акції по строкових депозитах для приватних клієнтів «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року», що проводив OTP Bank. Так, за результатами розіграшу, що відбувся 10 лютого цього року, володаркою грошового призу у розмірі 10 тисяч гривень стала Голуб Наталя Віталіївна з міста Миколаєва.  

Нагадаємо, що за умовами акції, кожний клієнт, який у період з 01 грудня 2009 року по 05 лютого 2010 року розмістив у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» строковий депозит, мав можливість виграти грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень, що згодом перераховувалися на його поточний рахунок у національній валюті.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно даних АУБ, станом на 1 грудня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 203 точки продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 10 Лютого 2010