У четвертому кварталі 2009 року портфель вкладів приватних клієнтів OTP Bank перевищив 3,7 млрд. грн.

 

Станом на 1-е січня поточного року портфель вкладів приватних клієнтів OTP Bank досяг 3,72 млрд. грн. Протягом 2009 року банк збільшив свою ринкову частку майже на 40% - до 1,8%, що є рекордним для нього показником.
 
У порівнянні з результатами 2008 року  змінилися валютні уподобання приватних вкладників: через збільшення недовіри до національної валюти зменшилася частка гривневих депозитів - з 29% до 22%, а частка депозитів в доларах США, навпаки, збільшилася з 43% до 52%. Частка внесків у євро в загальній структурі депозитного портфеля незначно зменшилася - на 1,7%.

OTP Bank є одним з найнадійніших банків України. За підсумками 2009 року показник адекватності його регулятивного капіталу значно перевищує нормативний і становить 17,77% (нормативне значення - не менше 10%). Поточна ліквідність дорівнює 72,63% при нормативній вимозі не менше 40%.
 
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у минулому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 грудня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 203 точки продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 3 Лютого 2010