Компанія «ОТП Лізинг» спільно з «Ауді Центр Київ Юг» та СК «Наста» проводять акцію з фінансування автомобілів «Ауді» в лізинг

 

Компанія «ОТП Лізинг» спільно з офіційним дилером Audi AG в Україні «Ауді Центр Київ Юг» та страховою компанією «Наста» проводять нову акцію з фінансування в лізинг усього модельного ряду автомобілів Ауді для приватних клієнтів за зниженими відсотковими ставками.

Так, за умовами акції, відсоткова ставка з лізингу в гривні терміном на один рік становить 0%, на два роки - 13%, на три - 17,5%  і на чотири - 19,7%. Авансовий платіж становить 45% від вартості автомобіля. Одноразова комісія - 1,2% від вартості авто. Схема платежів - ануїтетна. Страховий тариф - 7,05% від вартості автівки. Безумовна франшиза - 0% за всіма ризиками. Акція стартує 01лютого.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» було засновано в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». Основним напрямом діяльності компанії, яка здійснюється відповідно до ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, є надання послуг з фінансового лізингу. ТОВ «ОТП Лізинг» входить до мережі лізингових компаній Групи ОТП, що оперують на ринках країн Центральної та Східної Європи, а також є членом Асоціації «Українське об'єднання лізингодавців».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який минулого року відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно даних АУБ, станом на 1 грудня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів. Нині банк обслуговує понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України нараховує 203 точки продажів і 2 представництва.

Опубліковано: 26 Січня 2010