Визначено чергового переможця загальнонаціональної акції OTP Bank «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року»

 

Визначено чергового переможця загальнонаціональної акції по строкових депозитах для приватних клієнтів «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року», що проводить OTP Bank. Так, за результатами розіграшу, що відбувся 16 грудня цього року, володарем грошового призу у розмірі 10 тисяч гривень став Пластовець Олексій Харитонович з міста Донецька.

Нагадаємо, що за умовами акції, кожний клієнт, який у період з 01 грудня 2009 року по 05 лютого 2010 року розмістить у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» строковий депозит, матиме можливість виграти грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок в національній валюті.

У акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

Валютою депозиту виступають долари США, євро, швейцарські франки або гривні.

Визначення переможця проходить щотижня шляхом випадкового вибору одного депозиту серед усіх депозитів-учасників акції.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 16 Грудня 2009
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×