Визначено першого переможця загальнонаціональної акції OTP Bank «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року»

 

Визначено першого переможця загальнонаціональної акції по строкових депозитах для приватних клієнтів «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року», що проводить OTP Bank. Так, за результатами розіграшу, що відбувся 9 грудня цього року, володаркою грошового призу у розмірі 10 тисяч гривень стала Миколенко Анна Андріївна з міста Черкаси.

Нагадаємо, що за умовами акції, кожний клієнт, який у період з 01 грудня 2009 року по 05 лютого 2010 року розмістить у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» строковий депозит, матиме можливість виграти грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок в національній валюті.

У акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

Валютою депозиту виступають долари США, євро, швейцарські франки або гривні.

Визначення переможця проходить щотижня шляхом випадкового вибору одного депозиту серед усіх депозитів-учасників акції.
 
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 9 Грудня 2009