У листопаді портфель вкладів приватних клієнтів OTP Bank досяг 3,64 млрд. грн.

 

У листопаді приватними клієнтами OTP Bank було оформлено 13690 депозитних договорів. Обсяг укладених угод за строковими депозитами фізичних осіб становив 1,25 млрд. грн. При цьому 48% вкладів було розміщено у доларах США, 18% - у гривнях та 34% - у євро. Сукупний портфель вкладів приватних клієнтів банку у звітний період збільшився на 190 млн. грн. і досяг 3,64 млрд. грн.
Ринкова частка OTP Bank у листопаді збільшилася на 0,08% - до 1,79%, що є рекордним показником для банку. Загалом, за весь поточний «кризовий» рік частка депозитного ринку OTP Bank зросла на 0,5%, а сукупний портфель залучених коштів фізичних осіб - на 34%.

Нагадаємо, що з 01 грудня 2009 року по 05 лютого 2010 року OTP Bank проводить нову акцію по строкових депозитах для фізичних осіб - «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року». За її умовами, кожний клієнт, який у цей період розмістить у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» строковий депозит, матиме можливість виграти грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок в національній валюті.

У акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

Валютою депозиту виступають долари США, євро, швейцарські франки або гривні.

Як уже повідомлялося, на початку вересня OTP Bank також знизив мінімальну суму вкладу для всіх строкових депозитів і ощадного рахунку, таким чином розширивши коло потенційних клієнтів банку. По вкладах в іноземній валюті вона становить 100 доларів США, євро або швейцарських франків, по вкладах у гривні - 500 грн.
 
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 8 Грудня 2009