OTP Bank отримав субординовану позику в розмірі 30 млн. доларів США

 

Український OTP Bank отримав від своєї материнської структури - найбільшого угорського банку OTP Bank Plc. - субординований кредит у розмірі 30 млн. доларів США терміном на 7 років. Дану позику надано відповідно до плану капіталізації банку на поточний рік, узгодженому з OTP Bank Plc. і Національним банком України.

Після необхідної реєстрації в НБУ залучені кошти будуть включені в капітал другого рівня OTP Bank, що підвищить фінансову стійкість банку й слугуватиме додатковою гарантією виконання його зобов’язань перед своїми клієнтами. Акціонер банку підтверджує свою готовність й надалі підтримувати капітал українського банку на необхідному рівні.

«Незважаючи на те, що Угорщину вважали однією з найбільш вразливих по відношенню до економічної кризи країн, рівень капіталізації і ліквідність OTP Bank Plc. залишалися стабільно високими протягом усього цього часу. Тому ми отримували і продовжуємо отримувати підтримку від материнського банку», - говорить голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков. - «З початку поточного року ми вже залучили від акціонера 100 млн. грн. на збільшення акціонерного капіталу та 50 млн. дол. у вигляді субординованої позики».
 
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 23% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2009 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 3 Грудня 2009