OTP Bank проводить нову акцію по строкових депозитах для приватних клієнтів

 

OTP Bank проводить нову акцію по строкових депозитах для фізичних осіб - «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року», що триватиме з 01 грудня 2009 року по 05 лютого 2010 року. За її умовами, кожний клієнт, який у цей період розмістить у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» строковий депозит, матиме можливість виграти грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок в національній валюті.

У акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

Валютою депозиту виступають долари США, євро, швейцарські франки або гривні.

Визначення переможця відбуватиметься щотижня шляхом випадкового вибору одного депозиту серед усіх депозитів-учасників акції. Детальніше про умови акції можна дізнатися за телефоном: 0-800-300-0-50, або на корпоративному веб-сайті банку: www.otpbank.com.ua.
 
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 23% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2009 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 1 Грудня 2009