OTP Bank отримав подяку за участь у підготовці важливого законопроекту

 

OTP Bank взяв активну участь в опрацюванні проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом». Даний законопроект за результатами розгляду у другому читанні було прийнято Верховною Радою в цілому як закон.

У зв’язку з цим народний депутат України, перший заступник голови парламентського Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Станіслав Аржевітін висловив фахівцям OTP Bank свою особливу подяку, відзначивши їхню принципову позицію, вміння працювати в команді та відстоювати особисту думку. Завдяки цьому, зазначає пан Аржевітін у своєму листі на ім’я голови Правління банку Дмитра Зінкова, ними було надано практичну допомогу щодо приведення норм законопроекту у відповідність до міжнародних стандартів, імплементації у національне законодавство вимог міжнародних договорів щодо запобігання використання фінансової системи з метою відмивання коштів та фінансування тероризму. «Наша спільна робота стала прикладом результативної взаємодії законодавчої гілки влади та учасників ринку, зацікавленості всіх сторін в удосконаленні законодавства України», - наголошує Станіслав Аржевітін.
   
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 23% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2009 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.


Опубліковано: 1 Грудня 2009