Сукупні залишки на рахунках приватних клієнтів OTP Bank в Закарпатській області перетнули межу в 80 млн. грн.

 

З початку 2009 року сукупні залишки на рахунках фізичних осіб - клієнтів OTP Bank в Закарпатській області збільшилися на 15,8 млн. грн. і наразі перевищують 80 млн. грн. За цим показником банк посідає шосте місце серед фінансових установ в Закарпатті. Водночас його ринкова частка у регіоні дорівнює 3,8%.

Нагадаємо, що у Закарпатській області OTP Bank представлений регіональним відділенням та відділенням «Корятовича» в місті Ужгороді, а також відділеннями у містах Мукачево, Берегово, Хусті й Тячеві.
     
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 23% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2009 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 25 Листопада 2009