Визначено володаря спеціального грошового призу від OTP Bank у рамках акції «З карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010»

 

Визначено володаря спеціального грошового призу від OTP Bank у розмірі 10 тисяч гривень, що розігрувався серед учасників акції «З карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010». Так, за результатами розіграшу, який відбувся 5 листопада цього року, переможцем став Андрій Геннадійович Крючков із міста Березані.

Нагадаємо, що за умовами акції «З карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010», яку проводив OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International, кожен власник платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, отримував можливість виграти цінні призи від Visa International, додатковий грошовий приз від банку, а також головний приз - подорож на двох до Південної Африки на майбутній Чемпіонат світу з футболу. Для цього достатньо було до 31 жовтня поточного року розрахуватися за допомогою картки за товари та послуги на суму не менше 100 грн.

OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад 68 тисяч карток Visa. У 2008 році Visa International визнала OTP Bank переможцем у номінації «Кращий абсолютний приріст торгових оборотів по картках Visa за період акції «Олімпійський рух Visa».
     
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 23% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2009 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 11 Листопада 2009