OTP Bank увійшов до трійки лідерів в номінації «Приватбанкінг» всеукраїнської професійної премії Luxury Lifestyle Awards 2009

 

За підсумками першого туру он-лайн голосування в рамках всеукраїнської професійної премії в області розкоші Luxury Lifestyle Awards 2009 OTP Bank увійшов до трійки лідерів в номінації «Приватбанкінг». При цьому члени журі відзначили бездоганну ділову репутацію банку та високий професійний рівень його менеджменту. Імена переможців стануть відомі після другого туру он-лайн голосування і будуть оголошені під час офіційної церемонії нагородження лауреатів Премії, що відбудеться 28 листопада у столичному п'ятизірковому готелі InterContinental Kyiv.

Luxury Lifestyle Awards - це перша та єдина в Україні професійна премія, що вручається за досягнення в індустрії розкоші. Її мета - формування відкритого, прозорого та професійного ринку товарів і послуг класу люкс у нашій країні. Лауреатами Премії стають лише найкращі компанії і бренди, що відповідають вимогам досвідчених і вимогливих споживачів товарів і послуг класу люкс. Отримання Премії є індикатором винятковості компанії в очах професійної спільноти.

До складу журі Премії входять перші особи провідних компаній індустрії розкоші, визнані експерти й фахівці, головні редактори спеціалізованих видань, що мають багаторічний досвід роботи й великі знання у цій галузі. Таким чином, журі Премії по праву може давати об'єктивну оцінку товарів і послуг в сегменті розкоші.

Детальна інформація про всеукраїнську професійну премію в області розкоші Luxury Lifestyle Awards 2009 міститься на її офіційному веб-сайті: http://www.luxuryawards.com.ua.
     
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 23% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 9 Листопада 2009