OTP Bank - офіційний партнер Фестивалю сучасного угорського кіно

 

OTP Bank виступає офіційним партнером Фестивалю сучасного угорського кіно, що відбудеться 25-30 листопада в столичному кінотеатрі «Київ». Фестиваль проходитиме за підтримки Посольства Угорської Республіки в Україні та кінокомпанії MAGYAR FILMUNIO, а його організатором є продюсерська агенція «Артмедіа».

Угорський кінематограф має багату й неповторну історію. Золотими літерами в світовий кінолітопис вписані прізвища таких режисерів, як Іштван Сабо, Міклош Янчо, Золтан Фабрі, Марта Месарош та багатьох інших угорських кіномитців. Угорське кіно сучасності привертає до себе увагу кіноманів усього світу. Фестивалі угорського кіно успішно проходять в США, Японії, Німеччині, Франції, Росії, а угорські фільми успішно конкурують в прокаті з визнаними лідерами світової кіноіндустрії.

У рамках нинішнього Фестивалю демонструватимуться п’ять художніх фільмів, що яскраво характеризують різнобарвність й самобутність сучасного угорського кінематографу. Детальну інформацію про Фестиваль можна отримати у кожному відділенні OTP Bank у місті Києві та на сайті агенції «Артмедіа»: www.artmedia.kiev.ua.
     
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 28 Жовтня 2009