Зміни у складі Правління АТ «ОТП Банк»

 

Ірина Михайлова прийняла рішення звільнитися з посади члена Правління АТ «ОТП Банк». Відповідне рішення 23 жовтня 2009 ухвалила Спостережна рада АТ «ОТП Банк». Рішення було прийнято на підставі заяви Ірини Михайлової про звільнення за власним бажанням. Пані Михайлова займала посаду члена Правління з травня 2006 року і відповідала за напрямок корпоративного бізнесу. Акціями банку не володіє.

Керівництво бізнес-лінією «Корпоративні клієнти» покладено на Аллу Бініашвілі, яка обійняла посаду директора з корпоративного бізнесу. Раніше Алла Бініашвілі займала позицію начальника управління корпоративних кредитів.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 27 Жовтня 2009