OTP Bank виступає фінансовим партнером Дитячого Пісенного Конкурсу «Євробачення-2009»

 

OTP Bank виступає фінансовим партнером Дитячого Пісенного Конкурсу «Євробачення-2009», що відбудеться 16 - 21 листопада 2009 року в місті Києві. Цей захід вперше проводиться в нашій країні і традиційно є однією з найважливіших музичних подій Європи.

Протягом Тижня Дитячого Євробачення навколо конкурсу буде акумульована увага делегацій з 13 країн Європи, більш ніж 300 закордонних і вітчизняних журналістів, понад 10 тисяч безпосередніх глядачів і близько 7 млн. телеглядачів з усіх країн світу.

Міжнародний фінал конкурсу відбудеться 21 листопада в столичному Палаці спорту й транслюватиметься в прямому ефірі Першого Національного каналу.
     
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 23 Жовтня 2009