OTP Bank поділився досвідом роботи з проблемними позичальниками

 

Голова правління OTP Bank Дмитро Зінков взяв участь у круглому столі «Співпраця банків і позичальників у кризових умовах: існуючі проблеми та їх вирішення», проведеному діловим тижневиком «Контракти».

У рамках свого виступу на тему «Робота з несумлінними позичальниками: недостатність законодавчої бази чи досвіду?» керівник OTP Bank зазначив, що «... в Україні на сьогоднішній день сформована достатня законодавча база для регулювання відносин кредитора і позичальника. Але на тлі досить прописаного законодавчого поля банкам не вистачає практики роботи з несумлінними позичальниками».

«Сьогодні практично кожен епізод для судової системи є унікальним і потребує індивідуального рішення. Тоді ж, коли технологія стягнення боргу буде налагоджена, можна буде говорити про оздоровлення банківської системи», - підкреслив Дмитро Зінков.

Також у круглому столі взяли участь Олена Волошина, голова представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні, Гарт Бедфорд, керівник консультативного проекту з подолання кризи у фінансовому секторі IFC, Марина Бикова, заступник голови правління Ощадбанку Росії, Валентин Поваляєв, голова наглядової ради банку «Київська Русь», а також представники Міністерства юстиції, юридичних, колекторських і факторингових компаній.
     
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 22 Жовтня 2009