«ОТП Збалансований» став найприбутковішим серед інтервальних фондів

 

Доходність фонду «ОТП Збалансований» компанії з управління активами OTP Capital у вересні цього року стала найкращою серед інших інтервальних фондів, а сам фонд увійшов до ТОП-15 найприбутковіших публічних фондів України. Про це свідчать дані незалежних інформаційних порталів Investfunds та Fundmarket, що проводять щомісячний аналіз ринку спільного інвестування.

Протягом вересня частка акцій у портфелі фонду була збільшена до 50% і наразі утримується на цьому рівні. Водночас доходність фонду «ОТП Збалансований» за вересень становила близько 13%.

«Український ринок акцій, незважаючи на стрімке зростання протягом останніх місяців, залишається доволі недооціненим за фундаментальними показниками у порівняні з європейськими й навіть російським ринком», - зазначає директор з інвестиційної діяльності OTP Capital Денис Колесніченко. - «У подальшому ми побачимо продовження висхідного тренду на вітчизняних біржах, проте, швидше за все, ріст буде більш стриманим, аніж у серпні-вересні. Додатковим аргументом для інвестування сьогодні слід відзначити початок ревальвації гривні по відношенню до іноземних валют, що матиме довгостроковий характер», - підкреслює пан Колесніченко.

Компанія з управління активами OTP Capital  була заснована у липні 2007 року та стала другим після OTP Bank представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Під управлінням OTP Capital знаходяться два пайових інвестиційних фонди – відкритий фонд «ОТП Класичний» та інтервальний фонд «ОТП Збалансований», а також закритий корпоративний фонд «ОТП Динамічний». Інвестиційні сертифікати та акції фондів розповсюджуються через відділення OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія ДКЦПФР №430309 на діяльність з управління активами від 28.09.2008 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 19 Жовтня 2009