Відкрилося нове приміщення регіонального відділення OTP Bank у м. Вінниці

 

9 жовтня відбулася офіційна презентація нового офісу регіонального відділення OTP Bank у місті Вінниці. У ній взяли участь голова Правління OTP Bank Зінков Д.В., член Правління банку Білецький Д.Ю., начальник Вінницького обласного управління Національного банку України Педоренко А.П., представники Вінницької міської ради та ділових кіл міста.

«Відкриття нового приміщення у Вінниці є дійсно знаковою подією, оскільки ще раз підтверджує надійність нашого банку і серйозність намірів нашого акціонера щодо планів розвитку в Україні. У той час, коли багато банків закривають свої відділення, ми продовжуємо відкривати нові сучасні офіси », - говорить керуючий регіональним відділенням OTP Bank у місті Вінниці, Богдан Ропотілов.

За словами пана Педоренка будівля регіонального відділення OTP Bank у Вінниці є найсучаснішим відділенням банку в місті. «Я сподіваюся, що з часом відділення такого високого рівня зможуть відкрити й інші банки», - додав він.

Нове приміщення відповідає всім сучасним вимогам до рівня безпеки, комфорту та оперативності обслуговування клієнтів. Так, до послуг відвідувачів - спеціальна зона, що цілодобово охороняється, де клієнти у будь-який час зможуть зняти готівку, безкоштовно зателефонувати до Довідкового центру банка. Крім того, філія має окрему зону, де фахівці банку надаватимуть клієнтам необхідні консультації з банківських послуг і продуктів, оформлення договорів, і зону для швидкого здійснення щоденних клієнтських операцій з готівкою.

Нова адреса регіонального відділення: 21032,  м. Вінниця, вул. Київська, 38 а

Регіональне відділення OTP Bank у м. Вінниці було створено у жовтні 2005 року. За цей короткий проміжок часу йому вдалося не тільки закріпитися на місцевому фінансовому ринку, але й досягти  вражаючих результатів і увійти до п’ятірки лідерів установ банківського сектора у цьому регіоні. У 2007 році відділення посіло перше місце у номінації «Кращий іноземний банк», а у минулому році визнано кращим банком міста в конкурсі «Народний бренд 2008». На базі регіонального відділення нині успішно функціонують відділення: «Вишенське», «Гоголівське», «Коцюбинське», «Слов’янка», «Автосвіт» і «Поділля» у м. Вінниці, відділення у м. Жмеринці,а також представництво у Бершаді.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 205 точок продаж і 20 представництв.

Опубліковано: 12 Жовтня 2009