OTP Bank приєднався до глобальної програми Міжнародної фінансової корпорації з підтримки торговельного фінансування

 

OTP Bank приєднався до глобальної програми Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з підтримки торговельного фінансування - Global Trade Finance Program. Відповідну угоду сторони підписали 1 жовтня 2009 р., тоді як лінію торговельного фінансування на суму до 20 млн. доларів США було відкрито ще в червні. Дана лінія дозволить банку надавати своїм клієнтам необхідну підтримку в здійсненні їхніх зовнішньоекономічних операцій і випуску документарних інструментів.
 
«Співробітництво з IFC сприятиме розвитку наших відносин з провідними банками-кореспондентами та налагодженню нових партнерських зв'язків», - зазначає голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков - «Крім того, воно є черговим підтвердженням авторитету й надійності нашого банку, високого рівня довіри до нього з боку найбільших міжнародних фінансових організацій».
 
«OTP Bank є нашим давнім партнером, і ми щиро раді тому, що він тепер зможе скористатися всіма перевагами Глобальної програми торговельного фінансування. Цей проект відображає наш стратегічний фокус в Україні й покликаний допомогти малим і середнім компаніям вийти на нові ринки і розширити міжнародну торгівлю», - підкреслює голова Представництва IFC в Україні Олена Волошина.
 
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Міжнародна фінансова корпорація є однією з організацій Групи Світового банку, що здійснює інвестиції в приватному секторі. Створення IFC в 1956 році стало першим кроком глобального співтовариства до забезпечення стійкого припливу приватних інвестицій у країни, що розвиваються. IFC надає позики, інвестиції у формі дольової участі в капіталі, структуроване фінансування та продукти з управління ризиками, а також консультаційні послуги з метою стимулювання зростання приватного сектора в країнах, що розвиваються.
 
У рамках Глобальної програми торговельного фінансування, що стартувала в жовтні 2005 року, IFC надає часткові гарантії за операціями і покриває ризик неплатежів, тим самим сприяючи розширенню можливостей банків у галузі фінансування торгівлі на ринках, що розвиваються. Програма дозволяє банкам-учасникам збільшувати обсяг, розмір і терміни фінансування торговельних операцій на конкурентних умовах. З моменту початку реалізації Програми Міжнародною фінансовою корпорацією було надано понад 2 млрд. дол. США у вигляді гарантій по 2,5 тис. торговельних операцій.

Опубліковано: 2 Жовтня 2009