Новим членом Наглядової ради АТ «ОТП Банк» призначено Чаба Надь

 

28 вересня відбулися позачергові Загальні збори Акціонерів АТ «ОТП Банк», у ході яких було затверджено зміни у складі Наглядової ради: її новим членом призначено пана Чаба Надь. Крім того, подовжено повноваження члена Наглядової ради банку доктора Золтана Денча.

Таким чином, до складу Наглядової ради АТ «ОТП Банк» наразі входять: Пал Ковач (старший управляючий директор, Директорат комерційного банкінгу, OTP Bank Plc.), Ласло Вагі (управляючий директор, OTP Bank Plc.), Дора Лоштайнер (директор, ліквідність і ринки капіталів, OTP Bank Plc.), Золтан Денч (управляючий директор, юридичне управління, OTP Bank Plc.), Іштван Дабош (начальник операційного департаменту SAP, OTP Bank Plc.), Норберт Кашшаі (начальник департаменту розвитку роздрібних продажів, OTP Bank Plc.) і Чаба Надь (радник старшого управляючого директора, OTP Bank Plc.).
     
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 2 Жовтня 2009