OTP Bank взяв участь у святкуванні 578-ї річниці міста Хмельницького

 

26 – 27  вересня в рамках святкування 578-ї річниці міста Хмельницького за підтримки OTP Bank відбулося урочисте нагородження 24 лауреатів конкурсу «Кращий за професією». Платіжні картки Visa Electron від OTP Bank, а також грошовий приз вручила переможцям керуючий регіональним відділенням банку в цьому місті Леся Сирота.

Крім того, за ініціативи та активної підтримки банку відбулося театрально – розважальне дійство  для дітей  «Рідне місто моє». Актори Хмельницького обласного театру ляльок залучали дітей до участі у конкурсах, іграх, розважали загадками з історії міста і танцями. Усі діти також отримали подарунки від OTP Bank.

«Хмельницький – перш за все місто працьовитих людей. І те, що OTP Bank відзначив саме лауреатів конкурсу «Кращий за професією», свідчить про його готовність завжди підтримувати талановитих людей, людей з активною життєвою позицією», - говорить керуючий  регіональним відділенням OTP Bank у м. Хмельницькому Леся Сирота. - «Подібні заходи дозволяють повною мірою продемонструвати нашу велику зацікавленість у соціально-економічному розвитку міста, а тому OTP Bank й надалі братиме безпосередню участь у таких акціях, адже це є частиною нашої загальної стратегії корпоративної соціальної відповідальності», - наголошує вона.
     
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 1 Жовтня 2009