OTP Bank збільшив відсоткову винагороду по зарплатних карткових рахунках

 

З 01 жовтня 2009 року в OTP Bank збільшено розмір відсоткової ставки, що нараховується на позитивний залишок коштів на карткових рахунках, відкритих у рамках зарплатних проектів. Так, по картках Maestro/Visa Electron відсоткова ставка становить 3%, по картках MasterCard Standard/Visa Classic - 5%, по картках MasterCard Gold - 7%. Відсотки нараховуються на щоденний залишок коштів на рахунку і виплачуються щомісяця в останній день розрахункового періоду.
 
Нагадаємо також, що з 7-го вересня по 31-е грудня поточного року OTP Bank проводить акцію, за умовами якої усі клієнти, які в цей період уклали з банком угоду про співробітництво в рамках зарплатного проекту, отримують унікальну можливість протягом 3-х місяців не сплачувати комісію за розрахунково-касове обслуговування зарплатного проекту. Водночас розмір комісії за перший рік обслуговування карток Maestro/Visa Electron, емітованих під час дії акції, становить лише одну гривню.

Зарплатний проект від ОТР Bank - послуга, що дозволяє клієнтам здійснювати розрахунки  з виплати заробітної плати працівникам на якісно новому рівні, використовуючи платіжні картки й новітні технології. Проект дає можливість компаніям максимально спростити процедуру видачі заробітної плати, забезпечити конфіденційність виплат, заощадити час і кошти при зарахуванні заробітної плати на карткові рахунки, істотно скоротити матеріальні витрати на забезпечення виплати заробітної плати, оперативно зараховувати різні види виплат. У свою чергу власники зарплатних карт від OTP Bank можуть без комісії отримувати готівкові кошти як в банкоматах і пунктах видачі готівки АТ «ОТП Банк», так і в банкоматах банків - партнерів, а також безкоштовно розраховуватися за товари та послуги в торговельно-сервісних мережах, отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються на залишок по картковому рахунку, тощо.
     
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 1 Жовтня 2009