OTP Bank погасив 63 млн. доларів США зовнішнього боргу

 

Відповідно до угоди про залучення двотраншового синдикованого кредиту на загальну суму 100 млн. доларів США OTP Bank погасив транш А у розмірі 63 млн. доларів США. Угода про залучення двотраншового синдикованого кредиту була підписана АТ «ОТП Банк» у вересні 2008 року. Уповноваженими провідними організаторами угоди виступили Raiffeisen Zentralbank Osterreich Aktiengesellschaft (Австрія) та Bayerische Landesbank (Німеччина). Кошти за траншом А були надані терміном на один рік, відсоткова ставка визначалася як ставка LIBOR плюс 1,25% річних.

Другий транш - транш B було надано банку терміном на два роки і має відсоткову ставку в розмірі ставки LIBOR плюс 1,65% річних. Залучені кошти використовуються в загальних корпоративних цілях OTP Bank, а також для фінансування торговельних операцій клієнтів банку.

«Ми виконали основне ринкове погашення цього року, і, таким чином, до кінця 2009 року у банку не залишається суттєвих погашень зовнішніх позик», - зазначає голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, - «OTP Bank є високо капіталізованим банком і не має жодних проблем з ліквідністю».

«Наш фінансовий стан є стабільним», - повідомляє член Правління OTP Bank Ігор Бєломитцев, - «OTP Bank готовий й надалі своєчасно і в повному обсязі виконувати всі свої зобов'язання перед нашими клієнтами та партнерами».

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 24 Вересня 2009