За підтримки OTP Bank у Кіровограді відбувся XXI студентський інтернаціональний фестиваль миру

 

18-19 вересня в рамках святкування 255-ї річниці міста Кіровограда за підтримки OTP Bank відбувся XXI студентський інтернаціональний фестиваль миру. Учасники цього заходу продемонстрували свою креативність й майстерність у конкурсі плакатів «Кіровоград – погляд в майбутнє», конкурсі малюнку на асфальті «Кіровограду – 255 років», конкурсі з боді-арту й конкурсі для фотоаматорів «Квест»,  а також військово-патріотичній грі «Фортеця Єлизавети» й спортивній програмі. Нагороди переможцям вручав керуючий регіональним відділенням OTP Bank в місті Кіровограді Роман Кот.

Крім того, за ініціативи та активної підтримки банку в рамках молодіжної розважальної програми до 255-річчя Дня заснування міста Кіровограда відбулося вручення премії «Золота зірка» та нагороди «Молодий Кіровоградець року».

«Подібні заходи дозволяють повною мірою продемонструвати невичерпний потенціал молоді нашого міста. А тому OTP Bank й надалі братиме саму активну участь у таких акціях, адже підтримка талантів є частиною нашої загальної стратегії корпоративної соціальної відповідальності», - наголошує керуючий Кіровоградським регіональним відділенням OTP Bank Роман Кот.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 22 Вересня 2009