У серпні темп приросту вкладів приватних клієнтів в OTP Bank становив 1,8%

 

У серпні темп приросту вкладів приватних клієнтів в OTP Bank становив 1,8%, що майже в півтора рази перевищує середнє значення по банківській системі України (1,3%). У звітному періоді в банку було розміщено 8908 строкових депозитів на загальну суму понад 847,6 млн. грн., оформлено більш ніж 3300 ощадних вкладів на суму, що перевищує 233,4 млн. грн. При цьому 39% строкових депозитів було розміщено у доларах США, 35% - у гривнях і 26% - у євро. Портфель вкладів приватних клієнтів банку перевищив 3,1 млрд. грн.
 
Нагадаємо, що на початку вересня OTP Bank знизив мінімальну суму вкладу для всіх строкових депозитів і ощадного рахунку, таким чином розширивши коло потенційних клієнтів банку. Відтепер по вкладах в іноземній валюті вона становить 100 доларів США, євро або швейцарських франків, по вкладах у гривні - 500 грн.

За словами начальника управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексія Руднєва, частка короткострокових депозитів, розміщених у банку, поступово знижується. «Минулого місяця в порівнянні з результатами липня кількість залучених депозитів строком на 1-2 місяці зменшилося на 8%», - відзначає він. - «Цей показник, а також постійний приток вкладів, що спостерігається з квітня поточного року, є переконливим доказом високої довіри до нашого фінансового інституту з боку клієнтів», - упевнений Олексій Руднєв.

За співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.3. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 21 Вересня 2009