OTP Bank надав фінансову допомогу Ніжинському дитячому будинку-інтернату

 

OTP Bank надав фінансову допомогу Ніжинському дитячому будинку-інтернату. Кошти банку спрямовуватимуться на придбання необхідного одягу та взуття для ста двадцяти дітей-інвалідів - вихованців цього закладу.

«OTP Bank не може і не хоче залишатися осторонь від проблем навчання та виховання дітей з особливими потребами. З перших днів свого життя вони позбавлені батьківського піклування та опіки, і тому турбота про них, про їхнє майбутнє є нашим прямим обов'язком», - говорить голова Правління банку Дмитро Зінков.

Ніжинський дитячий будинок-інтернат для дітей с психофізичними обмеженнями було засновано ще у 1953 році. Сьогодні там створені всі умови для комфортного проживання дітей, їхнього навчання, виховання та розвитку, надання необхідної психологічної й медичної допомоги.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 15 Вересня 2009