OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію - «З карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010»

 

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію - «З карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010». За умовами акції, кожний держатель платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, отримує можливість виграти цінні призи від Visa International, а також головний приз - подорож на двох на Чемпіонат світу з футболу, що відбудеться у Південній Африці в 2010 році. Для цього достатньо до 31 жовтня поточного року розрахуватися за допомогою картки за товари та послуги на суму не менше 100 грн.

Серед учасників акції-держателів платіжних карток OTP Bank також буде розіграний і додатковий грошовий приз від банку - 10 тис. грн. Визначення переможця відбудеться 5 листопада 2009 року.

OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад 65 тисяч карток Visa. У 2008 році Visa International визнала OTP Bank переможцем у номінації «Кращий абсолютний приріст торговельних обігів по картках Visa за період акції «Олімпійський рух Visa».

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 11 Вересня 2009