У першому півріччі 2009 р. активність клієнтів OTP Bank у каналах альтернативного обслуговування зросла більш ніж на 300%

 

У першому півріччі 2009 р. активність клієнтів OTP Bank у каналах альтернативного обслуговування зросла більш ніж на 300%. При цьому активізація клієнтів спостерігається у використанні як стандартних сервісів банку, розміщених на його корпоративному веб-сайті, так і інноваційної послуги дистанційного обслуговування OTPdirekt. Сукупний обіг по альтернативних каналах надання послуг OTP Bank за цей період перевищив 3,2 млрд. грн.

Партнерство з платіжною системою «Webmoney» в особі її офіційного представника в Україні - компанії «Українське Гарантійне Агентство», розпочате в березні поточного року, дозволило 50 тис. клієнтам системи використовувати нове покоління електронних платіжних систем в єдиній зв'язці з традиційними банківськими послугами. OTP Bank першим в Україні надав усім користувачам «Webmoney» унікальну можливість виконувати операції купівлі-продажу електронних грошей протягом всього лише декількох годин.

«Збільшення активності клієнтів в електронних каналах обслуговування цілком зрозуміло. З одного боку, більшість клієнтів в нинішній кризовий період прагнуть максимально оптимізувати свої фінансові витрати, і саме альтернативні канали дозволяють ефективно вирішити цю проблему. З іншого боку, OTP Bank пропонує прості, доступні, зручні сервіси та комплексні рішення, що повністю задовольняють потреби ринку», - коментує ситуацію начальник сектора електронних каналів продаж банку Володимир Шведченко. - «Наявність понад 60 тисяч активних користувачів електронних каналів обслуговування підтверджує правильність обраного нами курсу», - наголошує він.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 9 Вересня 2009