OTP Bank покращив для корпоративних клієнтів умови розміщення тимчасово вільних грошових коштів на депозитному вкладі на вимогу

 

OTP Bank покращив для корпоративних клієнтів умови розміщення тимчасово вільних грошових коштів на депозитному вкладі на вимогу «Call deposit». Так, починаючи з 11  вересня поточного року комісія у розмірі 0,025% за перерахування коштів з депозитного рахунку на поточний застосовуватися не буде.

«В умовах дефіциту ресурсів на грошово-кредитному ринку України OTP Bank приділяє особливу увагу створенню сприятливих умов для клієнтів в управлінні їхніми тимчасово вільними коштами, - зазначає начальник управління корпоративних клієнтів OTP Bank Володимир Воронов. - «Беручи до уваги той факт, що сьогодні найбільш актуальним для клієнтів є питання  вільного доступу до депозитних коштів разом із можливістю отримання високого доходу від розміщення грошей на рахунках, OTP Bank йде назустріч бізнесу своїх клієнтів і пропонує їм найвигідніші умови й тарифи обслуговування», - наголошує він.   

Нагадаємо, що вклад на вимогу «Сall deposit» для корпоративних клієнтів OTP Bank – це депозит з правом вільного поповнення рахунку та повернення коштів з нього. Валютою вкладу є гривні, долари США, євро та швейцарські франки. Строк розміщення, а також мінімальний та максимальний розміри депозитного траншу - необмежені. Завдяки привабливим відсотковим ставкам цей вклад дозволяє клієнтам отримувати дохід вищий, ніж за залишками на поточних рахунках.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 9 Вересня 2009