OTP Bank пропонує своїм корпоративним клієнтам пільгові умови обслуговування зарплатних проектів

 

З 7-го вересня по 31-е грудня поточного року OTP Bank проводить нову акцію, за умовами якої усі великі корпоративні клієнти (з річним оборотом понад 5 млн. євро), які уклали в цей період з банком угоду про співробітництво в рамках зарплатного проекту, отримують унікальну можливість протягом 3-х місяців не сплачувати комісію за розрахунково-касове обслуговування зарплатного проекту. Водночас комісія за перший рік обслуговування карток Maestro/Visa Electron, емітованих під час дії акції, становить всього одну гривню.

Зарплатний проект від ОТР Bank - послуга, що дозволяє корпоративним клієнтам здійснювати розрахунки з працівниками з виплати заробітної плати на якісно новому рівні, використовуючи платіжні картки й новітні технології. Проект дає можливість компаніям максимально спростити процедуру видачі заробітної плати, забезпечити конфіденційність виплат, заощадити час і кошти при зарахуванні заробітної плати на карткові рахунки, істотно скоротити матеріальні витрати на забезпечення виплати заробітної плати, оперативно зараховувати різні види виплат. У свою чергу власники зарплатних карт від OTP Bank можуть без комісії отримувати готівкові кошти як в банкоматах і пунктах видачі готівки АТ «ОТП Банк», так і в банкоматах банків - партнерів, а також безкоштовно розраховуватися за товари та послуги в торговельно-сервісних мережах, отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються на залишок по картковому рахунку, тощо.
     
Як зазначає начальник управління корпоративних клієнтів OTP Bank Володимир Воронов, банк вперше проводить таку акцію. «Беручи до уваги прагнення клієнтів максимально оптимізувати свої витрати під час кризи, OTP Bank йде назустріч бізнесу своїх клієнтів і пропонує пільгові умови й тарифи обслуговування. А крім цього - новітні технології і методи розрахунків, що надає угорський процесінговий центр OTP Bank Plc., який обслуговує карткові продукти OTP Bank», - підкреслює пан Воронов.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 8 Вересня 2009