OTP Bank проводить нову акцію для суб’єктів малого та середнього бізнесу - 0% комісії за розрахунково-касове обслуговування зарплатних проектів

 

OTP Bank проводить нову акцію для всіх суб’єктів малого та середнього бізнесу, які в період з 7 вересня по 31 грудня укладуть з банком договір про обслуговування зарплатного проекту з використанням міжнародних платіжних пластикових карток Visa International або MasterCard WorldWide. Комісія 0% на розрахунково-касове обслуговування зарплатного проекту діє впродовж трьох календарних місяців з моменту підписання відповідного договору.

Також, за умовами акції, вартість одного року обслуговування карткового рахунку для міжнародних платіжних карток Visa Electron/MC Maestro,  емітованих в рамках зарплатних проектів, становить лише 1 гривню.  Обслуговування карткового рахунку включає в себе відкриття, закриття, переоформлення рахунку, виконання операцій за розрахунками, тощо.

На сьогоднішній день завдяки стабільності та високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. OTP Bank пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг з управління капіталом, серед яких - різноманітні депозитні програми, а також спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 7 Вересня 2009