OTP Bank виступив фінансовим спонсором відкритих чемпіонатів Тернополя з армспорту й настільного тенісу

 

OTP Bank виступив фінансовим спонсором одразу двох відкритих чемпіонатів Тернополя - з армспорту й настільного тенісу (серед жінок). «Володарі найсильніших рук» визначалися серед більш ніж сорока атлетів із різних куточків Тернопільщини. Перше командне місце здобув спортивний клуб «Гладіатор» із села Озерна. Водночас у чемпіонаті з настільного тенісу взяли участь не тільки представниці обласних спортивних шкіл, але й атлетки з Києва, Одеси, Львова та Рівного. Найкращим виявився результат киянки Катерини Хлонь.

Організаторами чемпіонату виступали управління у справах сім’ї, молоді і спорту міської ради Тернополя та ФСК «Спорт-клас».

«OTP Bank щиро вітає переможців з їхніми нагородами», - говорить керуючий Тернопільським регіональним відділенням банку Володимир Тимчій. - «Подібні заходи є дуже важливою подію в спортивному житті регіону, дозволяють повною мірою продемонструвати невичерпний потенціал наших атлетів і виявити майбутніх чемпіонів. А тому OTP Bank й надалі братиме саму активну участь у таких акціях, адже підтримка талантів є частиною нашої загальної стратегії корпоративної соціальної відповідальності», - підкреслює він.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 4 Вересня 2009