До системи OTPdirekt підключилися вже понад 15 тисяч клієнтів

 

На сьогоднішній день загальна кількість користувачів системи дистанційного керування рахунками фізичних осіб OTPdirekt уже перевищує 15 тис. осіб, з яких понад 10 тис. підключилися у 2009 році.

«Така велика клієнтська аудиторія в інших банках, що надають подібні послуги в Україні, формувалася протягом 5-10 років. В електронному бізнесі ми сьогодні зростаємо значно швидше за ринок», - стверджує начальник сектора електронних каналів продаж Володимир Шведченко.

Впродовж першого року функціонування цієї послуги користувачами було проведено більш ніж 100 тисяч операцій на загальну суму близько 1,2 млрд. грн. Сьогодні за допомогою функціоналу інтернет- або телефонного банкінгу в OTP Bank проводиться кожна четверта трансакція клієнта. Найбільш затребуваними серед користувачів системи є такі сервіси, як перекази в національній та іноземній валютах, оплата товарів і послуг, поповнення та зняття коштів з ощадних рахунків, формування виписок і контроль стану рахунків.

Детальна інформація про всі доступні сервіси та опції системи міститься в спеціальному «Посібнику користувача». Водночас надійний захист послуги та персональний генератор паролів унеможливлюють несанкціоновану експлуатацію даної системи.

Підключитися до послуги OTPdirekt можна, зателефонувавши до Довідкового центру або заповнивши заяву на корпоративному веб-сайті OTP Bank.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 3 Вересня 2009