OTP Bank пропонує своїм клієнтам Private Banking спеціальну програму лояльності

 

У рамках спеціальної пропозиції для клієнтів Private Banking OTP Bank впровадив комплексну програму лояльності «Депозитний конструктор». Програма передбачає додаткове збільшення відсоткової ставки за новими розміщеними строковими депозитами терміном від трьох місяців у всіх валютах. Програма поширюється на тих клієнтів, які співпрацюють з банком вже тривалий час або мають високі залишки (від 130 тис. євро) на депозитних, ощадних рахунках, а також в інвестиційних фондах КУА OTP Capital.

Як зазначає начальник відділу приватного банківського обслуговування OTP Bank Олена Колосвєтова, дана програма розроблена з метою індивідуалізувати підхід до клієнтів Private Banking, у черговий раз продемонструвати їм високу зацікавленість банку у співробітництві. «Ця програма - додаткова можливість заохотити тих клієнтів, які обрали OTP Bank основним банком для зберігання та примноження своїх коштів, а також надати їм ексклюзивні умови з різних видів вкладів», - підкреслює вона.

Нагадаємо, що наразі депозитний портфель клієнтів Private Banking OTP Bank досягає 780 млн. грн.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.  

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

За більш детальною інформацією звертайтесь до вашого Private Banking менеджера.

Опубліковано: 2 Вересня 2009