OTP Bank пропонує батькам скористатися депозитним вкладом на дитину до настання нею повноліття

 

OTP Bank пропонує клієнтам нову послугу - депозитний вклад на дитину до настання нею повноліття. Відсоткова ставка за вкладом встановлена на рівні 10% річних у доларах США та євро, а його мінімальна сума дорівнює 100 доларів США/євро. При цьому даний депозитний рахунок не потребує обов’язкового поповнення впродовж терміну дії договору, хоча батьки, інші родичі дитини можуть поповнювати його за власним бажанням у будь-який час. Мінімальний розмір поповнення – 20 доларів США або євро.

Після досягнення повноліття дитина має право самостійно розпоряджатися накопиченими за цей час коштами та нарахованими відсотками. У разі дострокового розірвання після двох років дії договору відсотки по банківському вкладу виплачуються у повному обсязі за фактичний термін зберігання, а до двох років – у розмірі 5% річних у доларах США та євро.

«Кожен з батьків, мріючи про найкращу долю для своєї дитини, намагається закласти фундамент її майбутнього матеріального благополуччя. Саме тому у світі досить поширеною практикою є відкриття депозиту на дитину до досягнення нею повноліття. Маючи значну суму на рахунку, молода людина, яка робить перші кроки у дорослому житті, може на власний розсуд обирати навчальний заклад, де продовжуватиме свою освіту, або ж просто займатися улюбленою справою», - зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв. - «Відкриваючи депозитний рахунок в OTP Bank, клієнт отримує високі гарантії зберігання своїх коштів, можливість зняти їх у будь-який зручний для себе час, стабільний прибуток у вигляді відсотків і тверду впевненість у майбутньому своєї дитини. Він завжди може розраховувати на європейський рівень обслуговування та індивідуальний підхід з боку співробітників банку», - наголошує він.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.  

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 1 Вересня 2009